کد خبر: ۳۹۴
21 اسفند 1402
17:21

اتفاق هولناک؛ ساس‌ها یک زندانی را «زنده‌زنده» خوردند!

اتفاق هولناک؛ ساس‌ها یک زندانی را «زنده‌زنده» خوردند!
گزارش کالبدشکافی دلیل مرگ این زندانی را اعلام نکرده، اما اعلام کرده در جسد او تعداد بسیار زیادی حشرات کوچک پیدا شده است. به احتمال زیاد ساس ها این زندانی را زنده زنده خورده‌اند

راز بقا: مرگ مشکوک یک زندانی مرد در شهر آتلانتای آمریکا، باعث دعوی قضایی شد. وکیلی که نماینده خانواده این مرد است، می‌گوید دلیل مرگ موکلش این بوده که ساس‌ها و حشرات او را در سلولش زنده‌زنده خورده‌اند. 

خانواده لاشان تامپسون ۳۵ ساله، خواهان تحقیقات جنایی در مورد علت مرگ او و تعطیلی زندان کانتی فولتون در آتلانتا شده‌اند، چرا که به گفته آنان، ازدیاد ساس در این زندان باعث مرگ این زندانی شده است.

مسئولان زندان تشخیص داده بودند تامپسون مشکلاتی در زمینه بهداشت روانی دارد و به همین علت او را در واحد توانبخشی روانی زندان قرار داده بودند، اما گزارش پزشکی حاکی از سلامت جسمی او بود. با این حال، جسد او سه ماه پس از دستگیری، در سلولش در زندان پیدا شد در حالی‌که حشرات مختلف روی جسد حرکت می‌کردند.

اتفاق هولناک؛ ساس‌ها یک زندانی را «زنده‌زنده» خوردند!

به گزارش رازبقا به نقل از روزنامه واشنگتن‌پست، سلول لاشان تامپسون به‌قدری کثیف بود که مامور زندان مجبور شد با لباس حفاظتی وارد شود. 

خانواده لاشان تامپسون در ایالت آلاباما زندگی می‌کنند که همسایه ایالت جورجیا (محل وقوع مرگ) است. آن‌ها از زندانی شدن او خبر نداشتند و زمانی از ماجرا با خبر شدند که مقام‌های مسئول، خبر مرگ او را به آنان رساندند.

گزارش کالبدشکافی دلیل مرگ این زندانی را اعلام نکرده، اما اشاره کرده است در جسد او تعداد بسیار زیادی حشرات کوچک پیدا شده و سلول او به شدت آلوده به ساس بود. این گزارش همچنین اشاره می‌کند زخم‌های متعددی بر بدن تامپسون به چشم می‌خورد که به علت خاراندن ایجاد شده بودند. 

وکیل لاشان تامپسون تصاویری منتشر کرده که شرایط وحشتناک سلول این زندانی را نشان می‌دهد. برد مک‌کرای، برادر تامپسون، پنجشنبه، ۱۳ آوریل، در نشستی خبری گفت: «قلب ما از دیدن این تصاویر شکست، چون هیچ‌کس نباید در چنین وضعی دیده شود. هیچ‌کس نباید شاهد چنین عکس‌هایی باشد.»

دفتر کلانتر کانتی فولتون اعلام کرده است که تحقیقات کاملی درباره مرگ لاشان تامپسون آغاز شده و ۵۰۰ هزار دلار نیز برای مقابله با آلودگی حشرات در زندان مذکور هزینه خواهد شد. این دفتر افزود مسئولان انتظامی و قضایی ایالت جورجیا تصمیم خواهند گرفت که در این زمینه اتهامات جنایی مطرح شود، یا خیر.

برچسب ها :
حشره
خواندنی‌ها
ارسال نظر
علم و کیهان